yt
ofpt
ofpt
bip
W 2017 roku Letnie Koncerty Muzyki Kameralnej i Organowej będą organizowane po raz 20-sty!

Organiści-wirtuozi, którzy koncertowali w Limanowej w ramach poprzednich edycji Letnich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej:


    Adamus Jan Tomasz (2005)
    Antonik Zygmunt (2000)
    Białko Andrzej (1998)
    Bokszczanin Jan (2008)
    Botor Henryk (1998)
    Chorosiński Andrzej (1999, 2013)
    Ciecierski Jarosław (2004)
    Dąbrowski Michał (2011)
    Di Rosa Giampaolo (2008)
    Dziubiński Jerzy (2004)
    Gembalski Julian (1998, 2007)
    Gnann Gerhard (2002)
    Golonka Wacław (1999)
    Gołębiowski Karol (2000)
    Grabowski Bogusław (2003)
    Gwardak Henryk (2000, 2003)
    Heinrich Claus-Erhard (2006)
    Jasiecka-Bury Urszula (2013)
    Kamiński Sławomir (2005)
    Klarecki Adam (2011)
    Kudlicki Marek (2004)
    Kukla Jerzy (1998)
    Malanowicz Jarosław (2001)
    Markuszewski Michał (2012)
    Matyja Sebastian (2010)
    Narloch Bogdan (2010)
    Perucki Roman (1999, 2008)
    Pielczyk Stanisław (2014)
    Pilch Marek (2005)
    Rojek Piotr (2009)
    Sander Martin (2003)
    Serafin Józef (2002)
    Strzęp Zygmunt Wincenty (2001)
    Szelest Marcin (2003)
    Szymański Władysław (2012)
    Tabisz Bogdan (2011)
    Toporowski Marek (2002)
    Trzaskalik-Wyrwa Małgorzata (2002, 2006, 2008, 2012)
    Wierzgoń Marta (2007, 2013)
    Wróblewski Jarosław (2007)
    Wyrwa Ireneusz (1998-2002, 2004-2007, 2009-2014)
    Zaborny Witold (2001)
    Zalewski Witold (2006, 2009)


Pozostali soliści i zespoły – uczestnicy poprzednich edycji Festiwalu:

    Acclamationi Divote (2013)
    Ad libitum (2011)
    Affabre Concinui (2007)
    Ensemble Hyacinthus (2014)
    Bałtycki Kwintet Dęty (2015)
    Baran Klaudiusz – (2015)
    Bąkowska Katarzyna – skrzypce (2007)
    Bury Mariusz – teorba (2013)
    Chmaj Piotr – tenor (2011)
    Dutka Jacek – tenor (2006, 2009)
    Gryń Roman – trąbka (2010)
    Gusnar Paweł – saksofon (2015)
    Hromádka Pavel – trąbka (2007)
    Itrich Norbert – saksofon (2009)
    Jąrocki Jędrzej – akordeon (2015)
    Kameralna Orkiestra Smyczkowa CREO (2010)
    Krakowskie Trio Stroikowe (2013)
    Ksenicz Olga – sopran (2011)
    Kwartet smyczkowy (2001)
    Kwartet smyczkowy ARCO (2004)
    Lalek Grzegorz – skrzypce (2008)
    Majeran Maria – skrzypce (2011)
    Małecka Dominika – skrzypce (2013)
    Misiak Adam – wiolonczela (2008)
    Nycz Igor – skrzypce (2008)
    Nycz Jaryna – skrzypce (2008, 2013)
    Oktet Dęty Akademii Muzycznej w Krakowie (2011)
    Piętak Tomasz – baryton (2008)
    Postrożna Jadwiga – mezzosopran (2009, 2012)
    Pyc Piotr – obój (2010)
    Servi Domini Cantores (2014)
    Sobierajski Paweł – tenor (2007)
    Śląska Orkiestra Kameralna (2000)
    Śliwa Anna - fidel, pochette, skrzypce barokowe (2012)
    Trio fletów barokowych (2005)
    Zespół muzyki dawnej Sabionetta (2006)
    Zimnik Łukasz – flet poprzeczny (2010)



 

O Limanowskim Domu Kultury