yt
ofpt
ofpt
bip

Limanowski Dom Kultury po raz kolejny włącza się w realizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 27. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 13 stycznia 2019 r., a jego celem będzie pozyskanie środków „dla dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.


Wszystkich chętnych wolontariuszy oraz osoby, które chcą przyczynić się do organizacji wydarzenia zapraszamy do kontaktu z szefem limanowskiego Sztabu - Marcinem Koszykiem pod numerem telefonu (18) 3371-603 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, bądź pod numerem 534 752 225. Zapraszamy również do kontaktu osobistego w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Reymonta 3 w Limanowej (Budynek Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr. 4) na I piętrze, pokój nr 46. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku,
w godzinach od 8:00 do 16:00.


Wolontariuszy prosimy o zapoznanie się z regulaminami 27 Finału WOŚP i złożenie wypełnionej ankiety najpóźniej do końca listopada 2018 roku w sekretariacie LDK. Razem z ankietą prosimy o dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego na pendrive bądź płycie CD.


Więcej szczegółów o wydarzeniu wkrótce.


Ankieta oraz regulaminy do pobrania poniżej. 

Galeria zdjęć

PLIKI DO POBRANIA

O Limanowskim Domu Kultury