yt
ofpt
ofpt
bip

Dzień Dziecka

Zgodnie z tradycją, od wielu już lat w okolicach dnia 1 czerwca, na terenie przyległym do Limanowskiego Domu Kultury, a od 2015 roku w Parku Miejskim Burmistrz Miasta Limanowa wraz z Limanowskim Domem Kultury przygotowują szereg atrakcji dla najmłodszych z okazji „Dnia Dziecka”.

Od roku 2015 do roku 2017 w trakcie trwania tej imprezy organizowane były eliminacje konkursu Limanowski Talent Show, którego finał odbywał się w trakcie Dni Limanowej. W roku 2018 natomiast miała miejsce całość tego konkursu wraz z finałem.

Od roku 2016 imprezę połączono z koncertem z okazji Dnia Matki, podczas którego występują laureaci Dziecięcej Triady Artystycznej. Od roku 2018 jest to koncert z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Podczas obchodów Dnia Dziecka na wszystkich najmłodszych czekają gry i zabawy przygotowane przez animatorów oraz występy artystów przeplatane prezentacją artystyczną dzieci z limanowskich szkół i przedszkoli.

Organizatorzy co roku zapewniają również wiele dodatkowych atrakcji w postaci „dmuchańców”, karuzel, kul wodnych, trampolin, zjeżdżalni i wielu innych urządzeń - tego dnia dzieci limanowskie mają duuużo powodów do radości.

Można przymierzyć kask strażacki, zobaczyć wóz pożarniczy od środka, usiąść za kierownicą ambulansu, powspinać się po ściance, obejrzeć sprzęt do łączności radiowej, pobawić z klaunem czy obejrzeć teatrzyk.

Ponadto można sprawdzić swoje umiejętności w wielu konkursach i zawodach, które przygotowywane są specjalnie na ten dzień.


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączają się w organizację tej imprezy.


Zapraszamy do obejrzenia dostępnych GALERII ZDJĘĆ po kliknięciu na poniższe odnośniki:
- 2 czerwca 2019 r.
- 3 czerwca 2018 r.
- 28 maja 2017 r.
- 29 maja 2016 r.
- 31 maja 2015 r.
- 1 czerwca 2014 r.
- 1 czerwca 2011 r.

O Limanowskim Domu Kultury