yt
ofpt
ofpt
bip

Nasze Pracownie

Limanowski Dom Kultury proponuje udział w pracowniach, kursach, klubach i warsztatach wszystkim grupom wiekowym.

W naszej ofercie jest coś i dla młodszych i dla starszych. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Osoby, które chcą polepszać swoje zdolności manualne mogą to czynić w pracowniach: plastycznej i rysunku. Śpiew i taniec można rozwijać przede wszystkim w Zespole Regionalnym „Limanowianie” - młodzież i dorośli, dzieci - w Folklorystycznej Grupie Dziecięcej „Mali Limanowianie”, która działa przy zespole. Grę na instrumentach można doskonalić w Orkiestrze Dętej „Echo Podhala” i Limanowskiej Orkiestrze Kameralnej. Seniorzy mają swój klub, w którym prowadzone są m. in. zajęcia z robótek ręcznych, a miłośnicy biernego uprawiania sportu mogą sprawdzić się w klubie szachowym. Jeśli ktoś chce wyćwiczyć grę na gitarze, to może skorzystać z zajęć gitarowych, a miłośników aktorstwa zachęcamy do udziału w zajęciach teatru „Co się stało?!”. Celem Radioklubu „Beskid” jest natomiast propagowanie zainteresowań technicznych i radiokomunikacyjnych wśród mieszkańców.

Prócz regularnych zajęć prowadzonych w trakcie trwania roku szkolnego, Limanowski Domu Kultury prowadzi również wiele bezpłatnych zajęć organiowanych dla dzieci i młodzieży w trakcie przerw w roku szkolnym, tj. ferii zimowych i wakacji.

Informacje i zapisy prowadzone są w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury w godzinach od 8.00 do 16.00 pod nr telefonu:
18 337 16 03 lub adresem e-mail: biuro@ldk.limanowa.pl

W zgłoszeniu prosimy zaznaczyć:
- wybraną pracownię,
- imię, nazwisko i wiek uczestnika,
- numer telefonu kontaktowego.

Terminy wszystkich naborów do pracowni ogłaszane są na stronie internetowej Limanowskiego Domu Kultury w zakładce Aktualności.

Więcej szczegółów na temat naszych pracowni znajdziecie TUTAJ.

Serdecznie zachęcamy do udziału w zajęciach!

Zapraszamy do obejrzenia dostępnych GALERII ZDJĘĆ po kliknięciu na poniższe odnośniki:
- Pracownie LDK - sezon 2018/2019
- Pracownia robotyki
- Zajęcia z robótek ręcznych dla seniorów
- Praca nad koszyczkami kwiatów z bibuły
- Pracownia plastyczna i modelarska
- Zajęcia z florystyki, decoupage oraz robótek ręcznych

O Limanowskim Domu Kultury