yt
ofpt
ofpt
bip
banner

"Valerian i Miasto Tysiąca Planet" od 4 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film" od 11 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Annabelle: Narodziny zła" od 11 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Gang Wiewióra 2" od 18 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Fatima. Ostatnia tajemnica" od 18 sierpnia w kinie Klaps!

banner

"Spider-Man. Homecoming" od 18 sierpnia w kinie Klaps!

Zapowiedzi

25.08.2017reż. Matt Reeves
Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.


25.08.2017


reż. David Leitch

Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

1.09.2017
PREMIERA!reż. Sofia Coppola

Uwodzicielska adaptacja powieści Thomasa Cullinana w reżyserii słynnej scenarzystki i reżyserki Sofii Coppoli. Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich.

1.09.2017


reż. Kriv Stenders
Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Blue – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Blue, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

O Limanowskim Domu Kultury