bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Ant Man” w kinie Klaps od 27 lipca


Najnowsza produkcja Marvela o superbohaterach już od najbliższego poniedziałku w kinie Klaps. Tym razem czeka nas historia człowieka, który uzyskuje moc zmniejszania się do rozmiarów mrówki. Brzmi dziwnie? Zapewniamy was, że to rozrywka na najwyższym poziomie.

 

Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

 

Ant Man po raz pierwszy pojawił się na kartach komiksu Marvela w 1962 roku. Pierwsze plany filmu pojawiły się w latach osiemdziesiątych, kiedy Stan Lee, twórca tej postaci, przedstawił pomysł New World Entertainment. W związku z tym, że Walt Disney Pictures rozwijało film oparty na podobnej koncepcji, Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki, produkcja Ant-Mana nie doszła do skutku.

 

Po tym jak od projektu odszedł Edgar Wright, reżyserem filmu został Peyton Reed. Film jest zaliczany do do III Fazy Marvel Cinematic Universe.


Zapraszamy!

 

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy