bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru" od 25 stycznia w Kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej odsłony przygód Asteriksa i Obeliksa. Tym razem dzielni Galowie wyruszają w podróż w poszukiwaniu śmiałka, który stanie się godnym następcą legendarnego Panoramiksa i posiądzie tajemnicę magicznego wywaru. „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru” od 25 stycznia na ekranie kina Klaps.

Nominowani do Oscarów twórcy hitów: „Odlot” i „Wall-e” przedstawią ekranizację kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie, w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku. W polskiej obsadzie dubbingowej głosów tytułowym bohaterom użyczyli Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski. Naprzeciw nich – w roli złego druida – stanie Kuba Wojewódzki.

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. Panoramiks od zawsze był dziarskim seniorem, nie zważającym na upływ czasu, ale w najnowszej opowieści przeżywa poważny kryzys i postanawia wyznaczyć swojego następcę. W tym celu wyrusza na poszukiwania młodego i odznaczającego się niezwykłym talentem druida, który pozna sekret magicznego wywaru. Asteriks i inni mieszkańcy wioski są przerażeni wizją poznania przepisu przez niewłaściwą osobę, dlatego towarzyszą Panoramiksowi w jego castingu. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy