bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Avengers: Koniec gry" od 24 maja w kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najbardziej wyczekiwanej produkcji tego roku. Avengers: Koniec gry, to bezprecedensowa filmowa podróż będąca punktem kulminacyjnym budowanego od dekady filmowego uniwersum Marvela. Kiedy połowa populacji Wszechświata została unicestwiona, a drużyna Avengers rozbita, pozostali superbohaterowie będą zmuszeni stawić czoła potężnemu Thanosowi. Kto zwycięży w tym ostatecznym starciu życia i śmierci… Film „Avengers: Koniec gry” od 24 maja na ekranie kina Klaps.

Avengers: Koniec gry różni się od poprzednika tonem opowieści. Jednak sama historia zaczyna się niemal dokładnie w momencie, gdzie kończyła się "Wojna bez granic". Skutki pstryknięcia palcem przez Thanosa obserwuje na Ziemi zrozpaczony Hawkeye,a Tony Stark leci zaś przez kosmos uszkodzonym statkiem, w którym kończy się tlen. Poturbowany Iron Man postanawia nagrać pożegnalną wiadomość do swojej ukochanej i już ma się żegnać z życiem, gdy znikąd pojawia się ratunek.

Z powrotem na zdziesiątkowanej planecie pozostali przy życiu Avengerzy bez wytchnienia i sukcesu poszukują sprawcy największej masakry w dziejach wszechświata. Kiedy wreszcie im się udaje, okazuje się, że nie są w stanie zrobić wiele, by odzyskać utraconych przyjaciół.

Po pięciu latach od tych zdarzeń spróbują jeszcze raz. Z tą różnicą, że tym razem ich misja będzie miała o wiele bardziej wyrafinowany charakter. Początkowo część z nich nie wierzy w powodzenie nowego, niemal niedorzecznego planu, ale stracili wszystko, więc nie zaszkodzi jeszcze raz spróbować naprawić to, co napsuł Szalony Tytan. Co zrobią? Czy im się uda? Jakie ofiary poniosą podczas misji?

W krótkim filmowym zwiastunie dobrze widać znane nam postaci z uniwersum Marvela - między innymi Ant Mana, Rocketa, Nebulę i samą Kapitan Marvel. Trailer jest przepełniony wspomnieniami bohaterów, a nowe sceny zapowiadają to, na co czekamy od jakiegoś roku - totalną wojnę.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy