bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Bad Boy" od 28 lutego na ekranie kina Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami produkcji, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania, a nawet agresja na stadionach – wszystko to znalazło się w pełnym gwiazd filmie, który zagości na ekranach kin w Polsce. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców. Film „Bad Boy” od 28 lutego na ekranie kina Klaps!

Czołowy specjalista od kina sensacyjnego Patryk Vega odkrywa najgłośniejsze patologie w polskich klubach piłkarskich. Powiązania z mafią i gangsterami, ustawianie meczów, groźby, zastraszania i agresja na stadionach – wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski.

„Bad Boy” to nie tylko inspirowana prawdziwymi wydarzeniami produkcja, która ujawnia najmroczniejszą stronę środowiska piłki nożnej. To również pełna akcji i wyrazistych postaci historia o miłości, zdradzie, pożądaniu i kobietach, które wolą niegrzecznych chłopców.

Głównym bohaterem jest Paweł, ksywa „Pablo”, grany przez Antoniego Królikowskiego. Na początku poznajemy go jako dziecko, 15 lat przed kluczowymi wydarzeniami filmu, kiedy chłopiec przeżywa traumatyczne wydarzenie. Już wtedy zainteresowany jest piłką nożną i kibicuje klubowi WKS Unia; tą miłością, czy może toksycznym uczuciem, zaraził go jego ojciec. Pablo nie miał łatwego dzieciństwa i kiedy już jest dorosłym, młodym mężczyzną, wciąż jest niepoukładany. Jego życie to Unia, jego miłość to Unia. Wkrótce okaże się, że Unia da mu też pieniądze. Wszystko to jednak umazane jest krwią. Pablo należy bowiem do bojówki klubu, która staje się zwykłym gangiem, parającym się pobiciami, wymuszeniami czy przemytem.

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu.

Wkrótce na jego drodze ponownie staje jego brat. Mężczyznę łączy z nim trudna historia (wciela się w niego Maciej Stuhr) – przez lata nie utrzymywali kontaktu. Piotr jest policjantem, który zostaje zaangażowany, aby zinfiltrować środowisko Unii i posadzić gangsterów za kratkami. Pomóc ma mu w tym Ola (w tej roli Katarzyna Zawadzka), prawniczka. Ta współdziała z policją i na potrzeby prowadzonej akcji będzie udawać dziewczynę Piotra. Wszystko jednak zaczyna się komplikować, kiedy Ola trafia na Pablo.

Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska).

Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy