bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” od 15 kwietnia w kinie Klaps


Era na ekranizacje komiksów trwa. Tym razem zapraszamy na najnowszą odsłonę losów Batmana i Supermana. „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera od najbliższego piątku w kinie Klaps.


 

W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.

 

W roli Batmana/Bruce’a Wayne’a zobaczymy Bena Afflecka, a jako Supermana/Clarka Kenta Henry'ego Cavilla. W filmie wystąpili także: nominowani do Oscara Amy Adams (American Hustle) jako Lois Lane, Jesse Eisenberg (The Social Network) w roli Leksa Luthora, Diane Lane (Niewierna) jako Martha Kent oraz Laurence Fishburne (Tina) wcielający się w postać Perry’ego White’a, laureaci Oscarów Jeremy Irons (Druga prawda) w roli Alfreda i Holly Hunter (Fortepian) jako senator Finch, jak również Gal Gadot, która zagrała Wonder Woman/Dianę Prince.

 

Zapraszamy!

 

 

Partnerzy