bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Bella i Sebastian” w kinie Klaps od 11 listopada


Już w najbliższy wtorek zapraszamy na wzruszającą opowieść o niezwykłej przyjaźni między człowiekiem a psem, która zachwyciła już 5 milionów widzów w całej Europie. „Bella i Sebastian” od 11 listopada w kinie Klaps.

Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę dziesiątkujące stada owiec. Czy chłopcu uda się ich przekonać, że to nie sprawka sympatycznej Belli i wraz z nią wytropić prawdziwych winowajców?
 
„Bella i Sebastian” to ekranizacja ogromnie popularnej od pokoleń powieści dla najmłodszych, która weszła na stałe do literackiego kanonu na równi ze słynnym „Mikołajkiem”.
 
Nie ważne czy biegasz po świecie na dwóch nogach czy czterech łapach. Liczy się, że masz serce po
właściwej stronie.
 
Zapraszamy!
 
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy