bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Bociany” i „Dziewczyna z pociągu” od 21 października w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia szalonej animacji dla najmłodszych o nieustraszonych podniebnych posłańcach oraz thrillera na podstawie bestsellerowej powieści Pauli Hawkins. „Bociany” i „Dziewczyna z pociągu” już od 21 października w kinie Klaps.


Bociany przynoszą dzieci... A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się one dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior (Andy Samberg) to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak pod jego nadzorem zostaje uruchomiona linia produkująca dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka.


Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.
 

„Dziewczyna z pociągu” to ekranizacja bestsellerowej powieści Pauli Hawkins, o której to powieści Stephen King napisał, że nie mógł przez nią spać. Sprawdźmy czy film działa tak samo.


Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.
 

Zapraszamy!

 

Partnerzy