bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Boscy" w majowym Kinie dla Pań


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w nowym cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie.

 

19 maja zapraszamy do obejrzenia filmu "Boscy" w reżyserii Mariano Cohna i Gastóna Duprata. Penélope Cruz i Antonio Banderas, ponownie spotkają się na dużym ekranie! Tym razem w błyskotliwej i ostrej jak brzytwa komedii o świecie filmu i wszystkich grzeszkach show-biznesu. Obraz „Boscy” znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w losowaniu nagród (wśród sponsorów m.in. Termy Gorce oraz Gabinet Masażu "Lawenda").

Przed seansem zapraszamy również do konkursowej zabawy, podczas której przepytamy panie z ich wiedzy na temat kina.

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:30! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:00.

 

 

Bilety w cenie 18 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/8199.

 

ZAPRASZAMY!

 

 

Partnerzy