bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Drapacz chmur” od 10 sierpnia w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia trzymającej w napięciu do ostatnich minut opowieści o tym jak pozornie bezpieczne miejsce, może stać się śmiertelną pułapką. „Drapacz chmur” od 10 sierpnia w kinie Klaps.


Will Sawyer, jest byłym szefem jednostki FBI, odpowiedzialnej za odbijanie zakładników, oraz weteranem wojennym. Dziś Will zajmuje się ochroną wielkich wieżowców; mieszka w Chinach, gdzie odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo największego na świecie, uznawanego za najbezpieczniejszy, drapacza chmur. Kiedy wieżowiec nagle staje w ogniu, Will zostaje wrobiony i uznany za sprawcę gigantycznego pożaru. Wie, że jest ścigany, wie też, że musi oczyścić swoje imię, ale przede wszystkim, za wszelką cenę, musi uratować rodzinę zamkniętą w płonącym budynku.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Rawson Marshall Thurber („Agent i pół”, „Millerowie”). U boku Dwayne’a Johnsona, wcielającego się w główną rolę, zobaczymy Neve Cambell („House of Cards”) w roli dr Sarah Sawyer, utalentowanej pani chirurg marynarki wojennej, która przed laty uratowała Willowi życie, dziś jest jego żoną. Chin Tan („Mroczny rycerz”) wciela się w postać Zhao Ming Zhi, pewnego siebie miliardera, który stworzył budynek The Pearl. Rolanda Møllera („Atomic Blonde”) zobaczymy w roli niebezpiecznego, ogarniętego wizją zemsty Koresa Botha.

Za produkcję odpowiadają Rawson Marshall Thurber, Beau Flynn, Dwayne Johnson i Hiram Garcia. Autorem zdjęć jest laureat Oscara® Robert Elswit („Aż poleje się krew”, „Mission: Impossible – Rogue Nation”).
 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy