bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Droga do raju” – 12 lutego w Kinie Konesera


Jesteśmy dokładnie na półmetku obecnej edycji Kina Konesera. Już jutro odbędzie się 5 seans z tego cyklu. Tym razem zapraszamy na komedię obyczajową „Droga do raju”.

"Droga do raju" to historia trzydziestokilkuletniej Eli, samotnie wychowującej dziecko. Jej nudne życie w małym miasteczku nagle zaczyna się zmieniać jak w bajce. Zaczyna realizować swoją pasję i poznaje Mirka, który jest tajemnicą dla całego miasteczka.

Twórcy filmu podkreślają, że jest to „film o szczęściu, więc kończy się happy endem. Chcieliśmy dać ludziom nadzieję, że nawet w takich miejscach, na końcu świata, można odnaleźć szczęście. Wcale nie trzeba wyjeżdżać po nie do Warszawy czy Londynu” – mówi reżyser. Zdjęcia do "Drogi do raju" powstawały w miasteczku Wleń na Dolnym Śląsku. - To magiczne miejsce. Wygląda jak polska Toskania. Wleń jest najmniejszym polskim miastem, zewsząd otoczonym górami. A krajobraz odgrywa ogromną rolę w filmie, nadaje mu taki trochę bajkowy klimat - wyjaśnia Reguła.

Mamy nadzieję, że „Droga do raju” skutecznie ociepli zimowe popołudnie. Zapraszamy do Sali Kameralnej LDK na godzinę 18:00.

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.
 
Więcej informacji pod telefonem: 501423775
 

Partnerzy