bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” w kinie Klaps od 23 stycznia


Kolejna odsłona przygód Dzwoneczka i jej dzielnych przyjaciółek już od najbliższego piątku w kinie Klaps. Po raz kolejny, skrzydlate wróżki zapewnią nam dozę szalonej, zabawnej i niezapomnianej przygody.

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu… Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora, zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.

"Dzwo­ne­czek i be­stia z Ni­by­lan­dii" to spraw­nie zre­ali­zo­wa­na bajka dla naj­młod­szych z mo­ra­łem. Dzieciom pokaże, że nie należy nikogo osądzać po pozorach, a dzięki lekkiej i zabawnej konwencji spodoba się zarówno najmłodszym, jak i towarzyszącym im w kinie rodzicom.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy