bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ferie w kinie Klaps - darmowe seanse "Turbo" i "Pacific Rim"


Już jutro, 12 lutego, zapraszamy na kolejne, dwa bezpłatne seanse dla dzieci i młodzieży. Zaczynamy animacją "Turbo" o 10:00, a kontynuujemy filmem "Pacific Rim" o 14:00.

"Turbo" to opowieść o niepozornym ślimaku Turbo, który nieoczekiwanie nabywa niezwykłych mocy, pozwalających mu rozwijać zawrotną szybkość. Postanawia więc wziąć udział w wielkim wyścigu. Pomaga mu w tym grupa przyjaciół i wspólnie chcą oni osiągnąć sukces i zrealizować swoje marzenia.

"Pacific Rim" to kinowy hit produkcji Warner Bros. Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku wyłaniają się z niego ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych robotów bojowych, które operowane przez pary pilotów będą w stanie pokonać bestie.

Odlotowe ślimaki, potężne Jaegery no i my zapraszamy!

 

WSTĘP WOLNY!
 Partnerzy