bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Filmowe WALENTYNKI w kinie KLAPS!


Limanowski Dom Kultury i kino Klaps zapraszają na wieczór walentynkowy w kinie, który odbędzie się we środę, 14 lutego. Na widzów czekają nie tylko filmy, ale i romantyczna atmosfera oraz nagrody. Startujemy już o godz. 13:00!


Walentynki spędzane w kinie Klaps stały się już tradycją i chociaż kino działa w swojej tymczasowej lokalizacji niczego nie zmieniamy.

W tym roku zobaczymy trzecią część światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James.. O godz. 14:45, 18:30 i 20:30 wyświetlimy długo wyczekiwane „Nowe oblicze Greya”. Dla tych, którzy są wielbicielami polskiego kina o godz. 16:45 gramy „Plan B”.
 

 
 

Młodzież również znajdzie coś dla siebie, a to dzięki seansowi filmu „Miłość pisana Braillem”, którym o godz. 13:00 rozpoczniemy walentynkową zabawę. Każdy seans poprzedzi losowanie nagród, w którym wezmą udział wszyscy, którzy zakupią bilet na walentynkowe seanse.
 

Z racji tej szczególnej daty, cena biletów w tym dniu będzie wynosić dla wszystkich 14 zł, a na seans o godz. 13:00 tylko 5 zł.

Dodatkową atrakcją w tym dniu będzie także ścianka fotograficzna. Zapraszamy do zrobienia sobie bezpłatnego zdjęcia na walentynkowym tle, romantycznej pamiątki ze spotkania w kinie.

Dla każdego organizatorzy przygotowali także drobny, słodki upominek, a także kawę i herbatę.Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego romantycznego wieczoru w filmowych klimatach!


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!


Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Partnerzy