bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Filmowe Walentynki w kinie Klaps


Limanowski Dom Kultury i kino Klaps zapraszają na wieczór walentynkowy w kinie, który odbędzie się w czwartek, 14 lutego. Na widzów czekają nie tylko filmy, ale i romantyczna atmosfera oraz nagrody. Startujemy o godz. 17:00!


Walentynki spędzane w kinie Klaps stały się już tradycją i chociaż kino działa w swojej tymczasowej lokalizacji niczego nie zmieniamy.

W tym roku zobaczymy trzecią część i wielki finał komediowego hitu, który chwycił za serca, rozbawił do łez i rozkochał w sobie miliony widzów! Wraz z powrotem dotychczasowych, uwielbianych bohaterów (Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Tomasz Karolak, Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Joanna Jarmołowicz) na wielkim ekranie pojawią się nowe, zaskakujące nazwiska. W jakich rolach wystąpią Bogusław Linda i Borys Szyc? Będzie bardzo śmiesznie, bardzo wzruszająco i bardzo… inaczej niż we wszystkich komediach romantycznych, jakie widzieliście!

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.
 

Zapraszamy o godz. 17:00, 19:00 i 21:00!
 
 
Z racji tej szczególnej daty, cena biletów w tym dniu będzie wynosić dla wszystkich 14 zł.


Przed każdym seansem losowanie nagród.

Nagrody ufundowali:
  • Restauracja "Limka 28"
  • Pracownia artystyczno-florystyczna "U Artystek"

Dla każdego organizatorzy przygotowali także drobny, słodki upominek, a także kawę i herbatę.


Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego romantycznego wieczoru w filmowych klimatach!


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!

 

Partnerzy