bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” od 15 czerwca w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia długo wyczekiwanej odsłony przygód słynnego przemytnika i pilota stworzonego przez George’a Lucasa. „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” od 15 czerwca w kinie Klaps.


Han Solo (Alden Ehrenreich) to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę (Joonas Suotamo), swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".

„Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie” to kolejny po „Łotrze 1” spin-off głównej sagi Gwiezdnych Wojen. W planach studia jest również m.in. film opowiadający o Obi Wanie Kenobim, a kolejna IX już część Gwiezdnych Wojen w naszych kinach zagości w grudniu 2019 roku.
 

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!

Partnerzy