bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Igrzyska zwierzaków" 14 maja w KINIE JUNIORA!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w kolejnym spotkaniu - "KINO JUNIORA". W tym miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami. 14 maja obejrzymy film "Igrzyska zwierzaków" (bez ograniczeń wiekowych).

 

Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.

Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Na scenie w sali widowiskowej odbędą się zabawy i quizy dla dzieci związane z tematem filmu. Najmłodsi będą mieli również okazję stworzyć swojego balonowego zwierzaka, a animatorzy będą wykonywać kolorowe tatuaże.

Około godziny 12:00 rozpoczniemy pokaz filmu.

 

 

Bilety w cenie 14 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/8198.

 

ZAPRASZAMY!

 

 

Zdjęcie utworzone przez serhii_bobyk - pl.freepik.com

 

Partnerzy