bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Interstellar” w kinie Klaps od 10 listopada


Po spektakularnym sukcesie „Grawitacji” przyszła pora na kolejny film osadzony w realiach kosmosu. Tym razem jednak czeka na międzygalaktyczna podróż w nieznane w celu uratowania ludzkości. Najnowsze dzieło Christophera Nolana – „Interstellar” – już od 10 listopada w kinie Klaps.

Gdy okazuje się, że nasz czas na Ziemi dobiega końca, zespół odkrywców wyrusza na najważniejszą misję w dziejach ludzkości. Badacze podróżują poza granice naszej galaktyki, aby przekonać się, czy rasa ludzka ma szansę przetrwać wśród gwiazd. „Interstellar” to historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze.

Film ten, oparty na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a, to wizja niepokojąca, ale zarazem pełna przepięknych ujęć, które z pewnością na długo zostaną zapamiętane i wejdą do historii światowego kina. W rolach głównych ujrzymy laureata Oscara Matthew McConaugheya, Anne Hathaway oraz Jessice Chastain.

 
Serdecznie zapraszamy!

 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy