bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Ja, Frankenstein” w kinie Klaps od 31 stycznia!


O doktorze Frankensteinie powstało już wiele filmów. Również i w tym roku będziemy mogli obejrzeć kolejną ekranizację losów słynnej kreatury naukowca. Tym razem jednak, w trochę nowocześniejszym stylu. „Ja, Frankenstein” już od tego piątku w naszym kinie Klaps.

Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, kryjąc swoją tożsamość przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

Zrealizowana w technologii IMAX superprodukcja w reżyserii Stuarta Beattie, współtwórcy światowego sukcesu „Piratów z Karaibów", jest ekranizacją graficznej noweli Kevina Grevioux - ojca wampirycznego uniwersum „Underworld". W tytułowe monstrum wcielił się nominowany do Złotego Globu Aaron Eckhart, niezapomniany Harvey Dent z „Mrocznego Rycerza".

Przekonajcie się, czy kolejna kreacja stworzenia Frankensteina przypadnie wam do gustu.

Zapraszamy!

 

Szczegółowy repertuar na stronie kina https://www.ldk.limanowa.pl/kino.

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy