bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"John Wick 3" od 21 czerwca w kinie Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia pełnego akcji i nietuzinkowego humoru 3 części filmu z udziałem hollywoodzkiej gwiazdy Keanu Reeves. W filmie John Wick będzie musiał uciekać z Nowego Jorku, ponieważ za jego głowę wyznaczono wysokie nagrody. Jeszcze więcej wrogów, międzynarodowa intryga i koń o zabójczych skłonnościach. Film "John Wick 3" od 21 czerwca na ekranie kinie Klaps!


Keanu Reeves powraca w towarzystwie dwóch laureatek Oscara Halle Berry i Anjeliki Huston, w pełnej akcji i czarnego humoru filmowej petardzie.

Fabuła filmu "John Wick 3" opowiada o tytułowym bohaterze, który jest zmuszony stanąć do walki z najlepszymi zawodowymi zabójcami na świecie, aby móc uciec z miasta. Produkcja jest kontynuacją poprzedniej części serii, "John Wick 2", i wielu z jej bohaterów kolejny raz powraca na duży ekran. Tym razem John Wick (Keanu Reeves) wpada w bardzo poważne kłopoty, bowiem likwidując jednego z członków potężnej Gildii Zabójców staje się celem pozostałych, którzy są najlepszymi i najbardziej bezlitosnymi fachowcami w swojej branży. Za jego głowę została wyznaczona nagroda, 14 milionów dolarów, która dodatkowo zachęca do podjęcia wyzwania.

Mając na uwagę wysoką nagrodę finansową i wyzwanie, jakie może przed nimi czekać, członkowie Gildii Zabójców wkrótce spróbują stawić czoła Johnowi Wickowi. Bardzo ciężko będzie mu znaleźć schronienie, a jeszcze trudniej byłoby mu zjednać sobie kogoś, kto stanąłby w tym konflikcie po jego stronie. Tropem Wicka niebawem wyrusza Sofia (Halle Berry), która uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych osób w swojej dziedzinie. Tajemnicza piękność jest na tyle niebezpieczna, że boją się jej nawet umarli. Czy oznacza to, że era Johna Wicka wkrótce dobiegnie końca?

Bądźmy poważni.

Gdy cały świat staje przeciwko niemu… Tym gorzej dla świata.

Głównym bohaterem filmu "John Wick 3" jest tytułowy Jonathan "John" Wick, w którego kolejny raz wciela się Keanu Reeves. W produkcji pojawiają się też Sofia (Halle Berry), Król Bowery (Laurence Fishburne) oraz Zero (Mark Dacascos), a także szereg postaci drugoplanowych i pobocznych.

Ian McShane wciela się w rolę Winstona, Asia Kate Dillon wystąpi jako rzeczniczka, Anjelica Huston jako dyrektorka, a Lance Reddick jako Charon. Oprócz nich w produkcji pojawiają się między innymi Jerome Flynn (jako Berrada), Jason Mantzoukas (jako Tick Tock Man), Ruby Rose (jako Ares) czy Tobias Segal (jako Earl).


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy