bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Ki” – 22 stycznia w Kinie Konesera


Kino Konesera trwa. W najbliższą środę odbędzie się drugi seans z cyklu „Polskie wieczory”. Tym razem zapraszamy do obejrzenia filmu Leszka Dawida – „Ki”.

Główna bohaterka - Ki nie chce się zgodzić na ograniczenia jakie narzuca zajmowanie się dzieckiem. Obowiązkami opieki nad małym umiejętnie obdziela towarzystwo wokół siebie. Kocha swojego synka ale jednocześnie chce się realizować na innych polach. Ucieka w świat prowizoryczny i rozdmuchany, mieniący się blichtrem, który ją pociąga. Ucieka w świat, do którego aspiruje, a którego częścią nigdy nie będzie. Spotkany po drodze Miko to zderzenie z odległym biegunem, do którego nigdy nie dotrze. Mimo to biegun magnetyzuje i intryguje.

"Ki" to film współczesny, realistyczny, będący w swej istocie dramatem ale nie przytłaczający swoim ciężarem gatunkowym. Wręcz przeciwnie. Odważny debiut fabularny Leszka Dawida wciąga nas w szalony, barwny świat Ki – zachłannej na życie i bezkompromisowej  dziewczyny, która nie poddaje się ograniczeniom i głośno mówi, czego oczekuje od świata.

W tytułowej roli zobaczymy Romę Gąsiorowską, która zastała za nią nagrodzona na 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. A wszystko to już 22 stycznia, o godzinie 18:00, w Sali Kameralnej LDK.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
Cena karnetu – 63 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.
 
Więcej informacji pod telefonem: 501423775

 

Partnerzy