bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera - już jutro seans "Młodości"


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na kolejny seans w ramach Kina Konesera, który odbędzie się już jutro (20.11) o godz. 18:00 w sali widowiskowej LDK. Widzowie obejrzą film "Młodość" w reżyserii Paolo Sorrentino.

Wybitny kompozytor (Michael Caine) otrzymuje od angielskiej królowej nieoczekiwaną propozycję. Piękna kobieta (Rachel Weisz) chce się dowiedzieć, dlaczego mąż porzucił ją dla dziewczyny (Paloma Faith), od której wszystko ją różni. Słynny reżyser (Harvey Keitel) szuka idealnego zakończenia dla swojego najważniejszego filmu. Charyzmatyczny aktor (Paul Dano), znany z roli w superprodukcji, chce znaleźć prawdziwe życiowe wyzwanie. Miss Universe postanawia wszystkim pokazać, dlaczego to ona jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Wielka gwiazda (Jane Fonda) zjawia się po latach, by prosto w twarz powiedzieć mężczyźnie swojego życia, co naprawdę o nim myśli. Kilka letnich dni, podczas których wyjdą na jaw najgłębsze tajemnice, a wystawione na próbę zostanie powszechne pragnienie wiecznej młodości.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej olśniewającej wizualnie, pełnej emocji i błyskotliwego humoru opowieści o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

 

Cena – 10 zł

 

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa i herbata.

 

Zapraszamy!
 

Partnerzy