bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera powraca do LDK !


Już 25 października, w najbliższy piątek nastąpi reaktywacja Kina Konesera.

Do końca roku, będziemy mogli zobaczyć osiem filmów o różnorakiej tematyce, od komedii po dramaty. W repertuarze mamy filmy zarówno nowe jak i starszej daty, wszystkie w równej mierze poruszające i interesujące. W każdy piątkowy wieczór o godz. 18.00 w Sali Kameralnej LDK – będziemy podziwiać dzieła europejskich i amerykańskich reżyserów, ogrzewając się przy gorącej herbacie lub kawie. Chcemy, aby nastrój kameralności i intymności przyświecał temu wydarzeniu i sprawił, aby każdy z radością chciał powrócić. Dla tych, którzy są pewni, że chcą zobaczyć wszystkie osiem filmów do końca roku, przygotowaliśmy karnet na całą edycję Kina Konesera. Gwarantujemy, że każdy z proponowanych filmów zasługuje na uwagę i sprawi, że miło spędzą państwo w LDK nadchodzące listopadowe i grudniowe wieczory. Zaczynamy 25.10 o 18:00 filmem „Chce się żyć” – wyjątkowo na Sali Widowiskowej.

Zapraszamy!  

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.  

Cena biletu – 10 zł

Cena karnetu – 58 zł

W cenie biletu kawa/herbata Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.

Więcej informacji pod telefonem: 501423775

Partnerzy