bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera – seans „Pokoju” już 18 marca!


Co miesiąc, na ekranie kina Klaps można obejrzeć europejskie i światowe produkcje, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. 18 marca o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia filmu „Pokój”, z fenomenalnymi rolami Brie Larson i Jacoba Tremblaya.

 

Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój, w którym mieszka z nią od urodzenia, nie jest całym światem. Wychował się tu, myśląc, że po drugiej stronie ścian jest pustka. Teraz matka decyduje się powiedzieć mu prawdę i z jego pomocą podjąć walkę o wolność. Od prawie 6 lat są więzieni przez człowieka, który każe nazywać się Dużym Nickiem. Izoluje ich od świata, grożąc, że próba ucieczki zostanie ukarana śmiercią. Mama obmyśla niezwykle ryzykowny plan, którego głównym bohaterem ma być właśnie Jack. Wkrótce okaże się, że nie samo odzyskanie wolności jest największym wyzwaniem, ale konieczność odnalezienia się w niej i nauka życia na nowo.


 

Pokój” to niezwykła opowieść o wielkiej miłości matki i dziecka, która daje moc stwarzania własnego świata. Film zdobył statuetkę Oscara, Złotego Globa i BAFTY za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą dla Brie Larson

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Cena – 10 zł

 

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa i herbata.

 

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Partnerzy