bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera – seans „Powrotu" już 22 kwietnia!


Co miesiąc, na ekranie kina Klaps można obejrzeć europejskie i światowe produkcje, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. 22 kwietnia o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia filmu „Powrót”, z Geoffreyem Rushem i Mirandą Otto w rolach głównych.
 

Lokalna społeczność. Na ślub ojca, miejscowego bogacza (Geoffrey Rush), z o wiele młodszą kobietą, przyjeżdża Christian (Paul Schneider). Podczas swojego pobytu w rodzinnym mieście odnawia kontakt z Oliverem, przyjacielem z dzieciństwa. Z czasem poznaje też jego najbliższych i odkrywa sekret, który może zniszczyć rodzinę Olivera. Gdy historia zmierza do wielkiego finału, fakty, które miały na zawsze zostać pogrzebane niespodziewanie wychodzą na jaw. Skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.


Jak mówi reżyser filmu Simon Stone „Powrót to film o wspomnieniach bez flashbacków. (…) To film o ludziach, którzy starają się być dobrzy, kochający, rozczarowujący, walczący o przetrwanie. Film o tym, jak nieunikniony jest powrót wydarzeń z przeszłości, o tym, że prawda nie jest przeznaczona tylko dla jednej osoby, ale dla społeczności. A jeśli nie możemy ochronić najsłabszych, to jaki w tym wszystkim sens?”


Serdecznie zapraszamy!Cena – 10 zł

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa i herbata.

Zapraszamy!
 

 

Partnerzy