bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera – seans „Zwyczajnej dziewczyny” już 9 czerwca!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do Kina Konesera. Co miesiąc zapraszamy do obejrzenia europejskich i światowych produkcji, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. 9 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia filmu „Zwyczajna dziewczyna”, brytyjskiego komediodramatu, o młodej kobiecie próbującej zrealizować się w upragnionym zawodzie w czasach kiedy nie koniecznie było to łatwe.


Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie "gadki szmatki", czyli... kobiecych dialogów. A na dodatek na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i... przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego. Catrin postanawia udowodnić mu, jak bardzo się myli. I wkrótce oboje przekonują się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze!


„Zwyczajna dziewczyna” to urocze, nieco sentymentalne i staroświeckie kino, które z pewnością wprawi nas w dobry nastrój przed nadchodzącym okresem lata i wakacji.

Serdecznie zapraszamy!


Cena - 10 zł


Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa/herbata.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Partnerzy