bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kino Konesera wraca do kina Klaps – seans „Amy” już 18 września!


Kino Konesera powraca! Co miesiąc, na ekranie kina Klaps będzie można obejrzeć europejskie i światowe produkcje, które swoim przesłaniem i historią odbiegają od głównego nurtu jaki panuje w kinie, czyli od wysokobudżetowych blockbusterów. Pierwszy seans już 18 września.

 

Nowe wydanie Kina Konesera otworzy pokaz filmu „Amy”, który odbędzie się 18 września o godz. 18:00 w sali widowiskowej LDK. Na widzów będzie czekać historia jednej z najbardziej charakterystycznych wokalistek ostatnich lat.

 

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse to historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazuje jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

 

Amy” to Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego filmu o wyjątkowej postaci.

 

 

Cena – 10 zł

 

Jak zawsze w cenie biletu zawarta jest kawa i herbata.

 

Zapraszamy!

Partnerzy