bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Kolejny wniosek PISF zrealizowany


Zakończyły się prace związane z wymianą drzwi wejściowych do sali widowiskowej LDK, nową zabudową kasy kinowej oraz wdrożeniem nowego programu do sprzedaży i rezerwacji biletów.


Projekt został zrealizowany dzięki środkom własnym i pozyskanym przez Limanowski Dom Kultury w ramach programów operacyjnych POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ – Nazwa programu: Rozwój kin – Modernizacja kin oraz wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta Limanowa i Rady Miasta Limanowa.


Całość inwestycji opiewała na kwotę 30099,00 złotych, przy czym kwota przyznanego dofinansowania wyniosła 20760,00 złotych co stanowi blisko 70% budżetu całego przedsięwzięcia.W ramach zaplanowanych działań:
  • zakupiono i wdrożono nowy, elektroniczny system sprzedaży i rezerwacji biletów online, który będzie umożliwiał klientom kupno biletu na wydarzenia organizowane w LDK oraz seanse kinowe za pośrednictwem strony internetowej Limanowskiego Domu Kultury.
  • wymieniono drzwi wejściowe do sali widowiskowej LDK, na spełniające wszelkie wymagania odpowiednie specyfice pomieszczenia do jakiego prowadzą;
  • unowocześniono punkt kasowy, zwiększono jego powierzchnię, doświetlono oraz zakupiono nowy sprzęt komputerowy i kasowy.

Dzięki tym działaniom mamy nadzieję, że nie tylko podniesie się jakość oferowanych przez Limanowski Dom Kultury i kino Klaps usług, ale również poprawi się dostęp do oferty kulturalnej oraz filmowej oferowanej przez LDK.


To kolejne zadanie realizowane przez LDK we współpracy z Państwowym Instytutem Sztuki Filmowej. Poprzedni projekt realizowany wspólnie z PISF-em oraz Miastem Limanowa obejmował zakup i montaż foteli kinowych w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.


Więcej na temat projektu oraz oferty kulturalnej na www.ldk.limanowa.pl.

Partnerzy