bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Kołysanka” – 19 lutego w Kinie Konesera


Rzadko w polskim kinie możemy się spotkać z komedią grozy lub czarną komedią. Juliusz Machulski postanowił podjąć się takiego wyzwania i spod jego ręki wyszedł jeden z ciekawszych polskich filmów ostatnich lat – „Kołysanka”, na którego seans zapraszamy już jutro, 19 lutego, w ramach Kina Konesera.

W Odlotowie na Mazurach najpierw tajemniczo "znika" Roman Łapszow- właściciel pewnej posesji. Na jego miejsce wprowadza się rodzinka Makarewiczów. Następnie znikają kolejno: listonosz, później ksiądz z ministrantem, kobieta z opieki społecznej i zainteresowany kupnem gospodarstwa Niemiec z tłumaczką. To dopiero początek, bo niedługo potem "trójkąt mazurski" wciąga ekipę telewizyjną, następnie zwraca listonosza tylko po to, aby pochłonąć go wraz z policjantem. Temu wszystkiemu zaś przysparza szczytny cel wykarmienia rodziny.

Ten jakże tajemniczy opis świadczy o tym, że „Kołysanka” to inteligentna i nietypowa komedia, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami. Mistrz gatunku - Juliusz Machulski ("Seksmisja", "Kiler", "Ile waży koń trojański?"), tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. Jak sam mówi „połączenie grozy z komedią jest ciekawym wyzwaniem, bo kiedy się śmiejemy, to się nie boimy, a przecież horror jest po to, żeby się bać”. 

Serdecznie zapraszamy na kolejny seans Kina Konesera. Ostrzegamy, że może być trochę strasznie, ale zapewniamy, że jednocześnie na każdego czeka przednia zabawa.

„Kołysanka” w Sali Kameralnej LDK, 19 lutego o godz. 18:00.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00. 
Więcej informacji pod telefonem: 501423775

 

Partnerzy