bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„La la land” i „Królowa śniegu 3: Ogień i lód” od 3 lutego w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia pewniaka tegorocznych Oscarów oraz animacji dla najmłodszych, która odświeży znaną nam wszystkim baśń o Królowej Śniegu. „La la land” i „Królowa śniegu 3: Ogień i lód” od 3 lutego w kinie Klaps.


„La la land” opowiada historię Mii, początkującej aktorki, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

„La la land” to romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood - Emmą Stone i Ryanem Goslingiem.
 

„Królowa śniegu 3: Ogień i lód” to kolejna odsłona przygód dzielnej Gerdy i Kaia.

Chociaż Królowa Śniegu i samozwańczy Król Śniegu zostali pokonani, Kai i Gerda nie mają powodów do radości. Dziewczynka pragnie odnaleźć ukochanych rodziców, porwanych przez Północny Wiatr. Wspólnie z przyjaciółmi wyrusza na kraniec świata, w pełną niebezpieczeństw wyprawę ratunkową. W trakcie wędrówki bohaterowie natrafiają na artefakt, pochodzący z prastarego królestwa trolli. To legendarny Kamień Ognia i Lodu. Czy jego potężna moc okaże się pomocna w poszukiwaniach rodziców dziewczynki? A może tylko je utrudni i sprowadzi na Orma, Gerdę i resztę kompanii nowe kłopoty?
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Serdecznie zapraszamy!


 

Partnerzy