bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Lego® Przygoda - w kinie Klaps od 7 lutego


Lego to najbardziej rozpoznawalna marka na rynku zabawek dla dzieci. Dzisiaj można już nie tylko układać klocki Lego, ale i grać w gry komputerowe, a od piątku będziemy mogli oglądać film o dzielnych figurkach Lego. "Lego® Przygoda" w kinach w całej Polsce i w kinie Klaps od 7 lutego!

Emmet, przeciętna minifigurka LEGO, zostaje przypadkowo wzięty za postać stanowiącą klucz do ocalenia świata. W ten sposób dołącza do niesamowitej drużyny, która ma za zadanie powstrzymanie złowrogiego tyrana. Wszystko byłoby dobrze gdyby Emmet był przygotowany do tej misji. Niestety tak nie jest co będzie przysparzać nam sporo zabawy i śmiechu.

Phil Lord i Christopher Miller ("21 Jump Street", nominowany do Złotego Globu za film "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe") reżyserują film na podstawie oryginalnego scenariusza opartego na pomyśle Dana Hagemana i Kevina Hagemana oraz Phila Lorda i Christophera Millera oraz koncepcji klocków konstrukcyjnych LEGO. W filmie pojawią się najpopularniejsze figurki LEGO oraz zupełnie nowe postaci, oferując fanom, którzy spędzali czas na zabawie innowacyjnymi zabawkami firmy LEGO oraz graniu w niesamowicie popularne gry wideo, niepowtarzalną możliwość zobaczenia wyjątkowego świata zbudowanego z klocków LEGO na własne oczy.

Zapraszamy całe rodziny na tą pełną przygód historię!

 

Szczegółowy repertuar na stronie kina https://www.ldk.limanowa.pl/kino.

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy