bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Lęk wysokości” – 26 lutego w Kinie Konesera


Co byśmy zrobili na wieść o tym, że ktoś z naszych najbliższych poważnie zachorował? Przed takim właśnie pytaniem stanie główny bohater naszej kolejnej propozycji w ramach Kina Konesera. „Lęk wysokości” w najbliższą środę, 26 lutego, o godzinie 18:00, w Sali Kameralnej LDK.
 
Tomek (Marcin Dorociński) jest spikerem telewizyjnym, jego kariera nabiera rozpędu, w życiu prywatnym również mu się dobrze wiedzie – choć do czasu. Jego spokojną egzystencję, zakłóca informacja o problemach ojca (Krzysztof Stroiński), z którym przez wiele lat nie miał kontaktu. Czy skoncentrowany dotąd na osobistym sukcesie dziennikarz będzie w stanie zrozumieć i wziąć odpowiedzialność za człowieka, z którym znowu połączył go kapryśny los?
 
„Lęk wysokości” zaimponował widzom nie tylko znakomitym aktorstwem (Marcina Dorocińskiego i Krzysztofa Stroińskiego wspiera laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego = Magdalena Popławska), ale także dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach stroną wizualną. Twórcy powoli ujawniają tajemnice bohatera za sprawą wirtuozerskiego montażu scen współczesnych i zaskakujących retrospekcji autorstwa Jarosława Barzana („Ciało”, „Testosteron”, „Lejdis”), wysmakowanych zdjęć Piotra Niemyjskiego („Oda do radości”, „Nie opuszczaj mnie”), za które zdobył specjalne wyróżnienie jury 60. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Mannheim – Heidelberg oraz nagrodzonej na festiwalu w Gdyni charakteryzacji Janusza Kalei.
 
Debiut Bartosza Konopki, to opowieść traktująca o trudnych relacjach między ojcem i synem. Mimo iż historia z pozoru wydaje się być prosta i obyta w kinie to nikt nie powinien przejść obojętnie obok ekranowych wydarzeń.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00. 
Więcej informacji pod telefonem: 501423775

 

Partnerzy