bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Łowca i Królowa Lodu” i „Moje wielkie greckie wesele 2” od 22 kwietnia w kinie Klaps


W najbliższym tygodniu będzie można obejrzeć w kinie Klaps kolejne części słynnych przebojów kinowych. Na ekranie ponownie zawita dzielny Łowca, który stawi czoła Złej Królowej oraz zwariowana grecka rodzina, która znowu będzie nas bawić do łez. „Łowca i Królowa Lodu” oraz „Moje wielkie greckie wesele 2” od 22 kwietnia w kinie Klaps.

 

W sequelu wielkiego przeboju kinowego „Królewna Śnieżka i Łowca” ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha i Charlize Theron a partnerować im będą Emily Blunt i Jessica Chastain.

 

Na długo zanim Królewna Śnieżka zwyciężyła wszechwładną Ravennę (Theron), Zła Królowa panowała nad światem u boku swej dobrej siostry Freyi (Blunt). Wszystko zmienia się, gdy ginie córka Dobrej Królowej. Aby nie czuć bólu straty, piękna Freya zamienia swe nieskalane złem serce w lód, otacza je lodową fortecą, co uwalnia moce, których nie była świadoma. By nie myśleć o stracie, w odległej krainie na Dalekiej Północy Królowa Lodu tworzy armię łowców. Najpotężniejszą, śmiercionośną armię świata. Ale zasada – w armii i królestwie – jest jedna – nigdy, przenigdy nie kochać. Nikogo i niczego. Kto pokocha, tego życie znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

 

Twórcy „Łowcy i Królowej Lodu” zapowiadają, że film przebije efektami i widowiskowością pierwszą część. Ma zresztą ku temu wszelkie predyspozycje – za produkcję obrazu odpowiadają twórcy „Alicji w Krainie Czarów” i „Czarownicy”. Na ekranie zobaczymy spektakularne efekty specjalne, baśniowość na pograniczu świata fantasy i jedne z najpiękniejszych kostiumów, jakie widzieliśmy w kinie. Ale przede wszystkim dowiemy się, czy miłość naprawdę zwycięży wszystko.

 

 

Moje wielkie greckie wesele 2” to kontynuacja komediowego hitu, na którym przed laty w Polsce bawiło się prawie 350 tysięcy zachwyconych gości. Teraz czas na poprawiny!

 

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek…

 

Moje wielkie greckie wesele 2” to komedia o prawdziwym greckim kryzysie.

 

 

Zapraszamy!

Partnerzy