bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Mały Książę” w kinie Klaps od 11 września


Kino Klaps zaprasza na przepiękną animację, ekranizację historii, którą pokochały pokolenia czytelników. „Mały Książę” w reżyserii Marka Osborne'a już od najbliższego piątku w kinie Klaps.

 

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Lotnik. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

 

Najnowszy film reżysera przeboju „Kung Fu Panda” nowatorsko łączy najnowocześniejsze techniki animacji komputerowej z tradycyjną animacją poklatkową. Efektem tego jest niezwykła i ponadczasowa historia małej Dziewczynki, jej tajemniczego sąsiada – Lotnika i Małego Księcia, którego oboje pokochali nad życie. Wygląd postaci z filmu – Małego Księcia, Lisa, Róży i Żmii, które po raz pierwszy ożyją w kinowej animacji, oparty jest na oryginalnych rysunkach samego Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

 

Recenzje są jednomyślne. „Mały Książę” jest „oszałamiająco piękny, poruszający i czarujący”.

 

Zapraszamy!

 

Partnerzy