bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Maraton grozy w kinie Klaps już w najbliższy piątek!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do spędzenia wieczoru pełnego grozy podczas maratonu horrorów, jaki będzie miał miejsce 28 października. Od godz. 20:00 będzie można zobaczyć trzy produkcje, które zapewnią odpowiedni dreszcz emocji. A nie ma lepszego momentu w roku na tego typu wrażenia, jak właśnie ten w przededniu Nocy Duchów.


Maraton grozy w kinie Klaps będzie okazją do zobaczenia nie tylko dwóch bardzo dobrze przyjętych horrorów, ale również retransmisji spektaklu z Londynu, który obejrzały już miliony widzów na całym świecie.


O godz. 20:00 zapraszamy do obejrzenia adaptacji kultowej powieści dla młodzieży „Frankenstein” z Benedictem Cumberbatchem i Johnny Lee Millerem w rolach Monstrum i dr Frankensteina. Ta świetnie przyjęta przez widzów, wyreżyserowana przez Danny’ego Boyle’a, sztuka jest wyświetlana na całym świecie w ramach cyklu National Theatre Live. Fantastycznie zagrany i wyreżyserowany spektakl jest nie tylko idealną propozycją dla miłośników teatru i powieści Mary Shelley, ale również dla każdego kto doceni wartką akcję, świetne aktorstwo, muzykę i przesłanie sztuki.
 

Zaraz po zakończeniu retransmisji „Frankensteina”, wybierzemy się do lasu wraz z grupą studentów, którzy będą chcieli tam odnaleźć ślad dawno zaginionej siostry jednego z nich. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, stanie się jasne, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać… „Blair Witch” jest określane mianem kontynuacji kultowego horroru z 1999 roku „Blair Witch Project”. Jedno jest pewne wiedźma z Blair nadal działa.
 

Na zakończenie maratonu, zanim położymy się spać, czeka nas najdłuższy koszmar z jakim mieliśmy do czynienia. Koszmar, który stanie się rzeczywistością. „Zanim się obudzę” to historia młodego małżeństwa, które po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca. Cody, który jest uroczym i grzecznym chłopcem, skrywa mroczny sekret. Kiedy Cody zasypia, jego sny stają się rzeczywistością. Koszmary również...

Bilety w cenie:

„Frankenstein” - 30 zł
„Blair Witch” - 14 zł
„Zanim się obudzę” - 14 zł
karnet na wszystkie seanse – 40 zł

są do nabycia w kasie kina Klaps.Spektakl i filmy z polskimi napisami.


Informujemy, że ograniczenie wiekowe do udziału w maratonie wynosi od 16 lat.
Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą przyjść tylko w obecności dorosłego opiekuna.ZAPRASZAMY!


Plakat opracowano o: Winobranie plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com
 

Partnerzy