bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Masz ci los" w styczniowym KINIE DLA PAŃ


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Raz w miesiącu spotkamy się aby porozmawiać, obejrzeć dobry film i spędzić miło czas we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 27 stycznia (piątek)!

 

27 stycznia zapraszamy do obejrzenia filmu "Masz ci los" w reżyserii Mateusza Głowackiego.

MASZ CI LOS to nieobliczalna komedia twórców „PLANETY SINGLI”, która do polskich kin wejdzie 2 lutego, a w naszym kinie Panie będą miały niepowtarzalną okazję obejrzeć ten film PRZEDPREMIEROWO bo już 27 stycznia! 

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz... Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!

 

 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

 

 

Partnerami styczniowego Kina dla Pań są:

- Restauracja Meat Me,

- Gabinet Masażu "Lawenda",

- Projekt Zdrowie Limanowa,

- NuSkin,

- Oriflame,

- Mary Kay,

- Avon,

- V&K Outlet Boutique.

 

 

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:00.

 

 

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/10241.

 

ZAPRASZAMY!

Partnerzy