bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Mikołaj w kinie Klaps w niedzielę 3 grudnia


Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci, młodsze i starsze na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 3 grudnia w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23. Na dzieci czekać będą pokazy najnowszej animacji Disneya „Coco” z dołączoną do niej krótkometrażówką „Przygoda Olafa”, animacje oraz oczywiście sam Mikołaj, który z pewnością nie zapomni o drobnych upominkach dla każdego. Pierwszy seans już o godz. 11:15.


W tym dniu organizatorzy zaplanowali 4 mikołajkowe seanse: 11:15 (2D), 13:30 (2D), 15:45 (3D), 18:00 (2D). Bilety na wszystkie seanse będą w cenie 12 zł. Czas trwania filmu – 120 min.

Od godz. 13:00 do godz. 18:00 przed wejściem do sali kinowej na dzieci będzie czekał Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a ci najgrzeczniejsi być może zasłużą również na drobne słodkości. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali animacje i zabawy, takie jak malowanie twarzy, zgadywanki, balonowe zoo i inne. Samo spotkanie z Mikołajem i udział w animacjach nie wymagają wejściówek.
 

„Coco” opowiada historię małego Miguela, który jest zafascynowany grą na gitarze i marzy o tym, by pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za swoją pasją i wbrew rodzinnemu zakazowi muzykowania w tajemniczych okolicznościach trafia do niezwykłej krainy, gdzie odkrywa historię swojej rodziny.

A przed każdym seansem dzieci będą mogły zobaczyć krótkometrażówkę ze świata "Krainy Lodu". W "Przygodzie Olafa" znany wszystkim bałwan wraz z przyjaciółmi będzie się przygotowywał do świąt Bożego Narodzenia.
 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali kinowej (85), zachęcamy do wcześniejszego kupowania biletów (bezpośrednio w kasie kina, lub online na stronie www.ldk.limanowa.pl).


ZAPRASZAMY!


Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych w Limanowskim Domu Kultury: www.ldk.limanowa.pl, www.fb.com/LimanowskiDomKultury. 


Plakat opracowano o: Tło plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Partnerzy