bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Mikołajki w kinie Klaps – darmowa projekcja dla dzieci animacji „Królowa śniegu”


Zbliżają się Mikołajki. Z tej okazji Limanowski Dom Kultury przygotował dla dzieci wiele atrakcji w tym bezpłatny seans filmu „Królowa śniegu”. Projekcja odbędzie się 5 grudnia o godz. 17:00 w kinie Klaps.

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany. Sługom Królowej udaje się zwabić chłopca i porwać go do lodowej krainy. Mała i odważna Gerda, wraz z przyjaciółmi, wyrusza w magiczną podróż prosto do pięknego i niebezpiecznego świata zimy i mrozu, aby uratować brata i powstrzymać okrutną Królową.

„Królowa śniegu” to pełna magii i humoru przygodowa animacja dla całej rodziny na podstawie jednej z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena. W polskiej wersji językowej filmu będzie można usłyszeć Małgorzatę Sochę w roli zbuntowanej piratki jak również gwiazdę telewizji - Macieja Rocka jako rozkapryszonego księcia.

Zapraszamy!

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy