bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie” w kinie Klaps od 30 maja


W najbliższy piątek, 30 maja, swoją premierę będzie miał najnowszy film Setha MacFarlane'a „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie”. Nasze kino postanowiło dotrzymać mu kroku i zaprasza na tą komediową jazdę bez trzymanki.

Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego. Tajemnicza nieznajoma, która właśnie przybyła do miasta, pomogła Albertowi odzyskać wiarę w siebie, a co więcej para zaczęła mieć się ku sobie. Niestety, w mieście zjawił się również mąż kobiety, notoryczny przestępca, dysząc żądzą zemsty. I oto Albert musi przetestować świeżo odzyskaną odwagę.

Dwa lata temu Seth MacFarlane zadebiutował na dużym ekranie produkcją fabularną „Ted”. Film będący komedią dla dorosłych zdobył sobie rzesze zwolenników na całym świecie i stał się najlepiej zarabiającą produkcją wytwórni Universal Pictures w 2012 roku. Tym razem MacFarlane ponownie sięga po gatunek komediowy, nadając mu nowy wymiar i kształtując jego ostateczny wygląd jako scenarzysta, producent, reżyser i aktor. A towarzyszy mu plejada doborowych aktorów: Charlize Theron, Liam Neeson, Neil Patrick Harris i Amanda Seyfried.

„Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie” to komedia dla dorosłych, która odnosi się do klasyków westernów i wyśmiewa wiele aspektów popkultury. Jedno możemy powiedzieć na pewno, humor MacFarlane’a jednych zaszokuje, a innych rozbawi do łez.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy