bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Miłość” – 15 stycznia w Kinie Konesera!


Nadszedł czas rozpocząć kolejną edycję Kina Konesera. W najbliższą środę, 15 stycznia, zapraszamy wszystkich miłośników kina na pokaz filmu „Miłość” w reżyserii Sławomira Fabickiego.

„Miłość” to historia kobiety uwikłanej w trudną relację, której konsekwencje wystawią jej szczęśliwe małżeństwo na długotrwałą próbę. W życie dwójki trzydziestolatków wkracza ktoś, kto sprawi, że będą musieli na nowo określić, czym jest dla nich wzajemne uczucie. Początkowo ufni i otwarci, potem zagubieni i coraz bardziej oddalający się od siebie bohaterowie zmuszeni są postawić sobie niezwykle ważne pytania. Czy chcą się wszystkim dzielić i czy wszystko powinni wiedzieć? Jak wiele są w stanie wytrzymać i co teraz oznacza dla nich słowo „kochać”?
„Miłość” to film zainspirowany prawdziwą historią. To historia małżeństwa, które staje przed koniecznością weryfikacji swojego uczucia – wyjaśniał Fabicki. – Nasz film mówi o różnych aspektach miłości – o odpowiedzialności, o dojrzewaniu do bycia z kimś. O tym, jak miłość determinuje wszystkie nasze zachowania, nasze relacje, całe nasze życie. W rolach głównych ujrzymy Marcina Dorocińskiego oraz wschodzącą gwiazdę polskiego kina, Julię Kijowską.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia „Miłości”, która wzbudziła duży entuzjazm zarówno wśród krytyków jak i widzów. Jesteśmy przekonani, że film ten świetnie sprawdzi się jako otwarcie tej edycji Kina Konesera, pokazując, że polskie kino jest naprawdę coraz mocniejszym graczem na światowym rynku kina.
Startujemy w środę, o godzinie 18:00, na Sali Widowiskowej LDK.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
Cena biletu – 10 zł
Cena karnetu – 58 zł
W cenie biletu kawa/herbata.
 
Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.
Więcej informacji pod telefonem: 501423775

 

Partnerzy