bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Misiek i chiński skarb" od 17 stycznia na ekranie kina Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia trzeciej odsłony przygód najbardziej zakręconego miśka polarnego na południe od bieguna północnego, którego dwa ostatnie filmy pokochało w kinach ponad 600 000 polskich widzów! W najnowszej części tej animowanej komedii główny bohater będzie musiał wyruszyć na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic. Niestety, kiedy znajdujesz się po drugiej stronie globu – wszystko może stanąć na głowie! . Film „Misiek i chiński skarb” od 17 stycznia na ekranie kina Klaps!

Po licznych przygodach w Nowym Jorku, ulubiony Misiek całego świata myślał, że może nareszcie odsapnąć. Nic bardziej mylnego – nowa przygoda czai się tuż za rogiem!

I to dosłownie, bowiem w lodowych górach rozbija się tajemniczy samolot. Okazuje się, że na jego pokładzie znajduje się naukowiec, który wyruszył w podróż by odnaleźć, wcześniej niż jego niecny konkurent – Dexter, pewien magiczny przedmiot.

To starożytna figurka, która jest kluczem do owianego legendą skarbca pełnego złota i drogocennych przedmiotów. Niestety Dexterowi udaje się ukraść statuetkę. Ze zrabowanym skarbem udaje się na Daleki Wschód, aby w dżungli odnaleźć pradawną komnatę, którą można otworzyć tylko raz na sto lat.

Na prośbę naukowca, odważny Misiek rusza śladami złoczyńcy. Z pomocą przychodzą mu niezawodne lemingi, które na samą myśl o przygodzie szaleją ze szczęścia. To będzie pościg pełen niezwykłych wyzwań: powietrzne akrobacje na wysokości przyprawiającej o zawroty głowy, slalom motorówką na wartkiej rzece i niezwykle niebezpieczny bieg między wymyślnymi pułapkami w samym środku dżungli.

Polarnemu Miśkowi zrobi się naprawdę gorąco!

Za reżyserie filmu odpowiadają: Richard Finn ("Miśków 2-óch w Nowym Jorku"), Tim Maltby ("Miśków 2-óch w Nowym Jorku"). Scenariusz stworzyli z kolei: Daniel Altiere ("Misiek w Nowym Jorku"), Steven Altiere ("Misiek w Nowym Jorku", "Scooby-Doo! Strachy i patałachy"), Malcolm T. Goldman ("Misiek w Nowym Jorku"), Dean Stefan ("Pingwiny z Madagaskaru" - serial TV, "Miśków 2-óch w Nowym Jorku").Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy