bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Na skraju jutra” w kinie Klaps od 13 czerwca


Nominowany do Oscara Tom Cruise (seria filmów Mission: Impossible, Zakładnik, Jerry Maguire) i Emily Blunt (Diabeł ubiera się u Prady, Władcy umysłów) już od jutra zawitają na ekranie kina Klaps w najnowszym thrillerze science-fiction produkcji Warner Bros „Na skraju jutra”.

Akcja filmu rozgrywa się w nieodległej przyszłości. Rasa obcych przypuściła na Ziemię bezlitosny atak, którego nie są w stanie odeprzeć żadne wojskowe siły.  Podpułkownik William Cage (Cruise), który jeszcze nigdy nie był w ogniu walki, zostaje bezceremonialnie rzucony w sam środek wydarzeń przypominających misję samobójczą. Cage ginie w ciągu pierwszych kilku minut, ale okazuje się, że w niewyjaśnionych okolicznościach znalazł się w pętli czasowej — skazany na przeżywanie tej samej brutalnej walki raz po raz. Musi walczyć i umierać... bez końca. Jednak z każdą kolejną bitwą Cage staje się sprytniejszy. W walce towarzyszy mu bojowniczka Sił Specjalnych Rita Vrataski (Blunt). Cage i Rita decydują się podjąć walkę z kosmitami, a każda przeżywana od nowa bitwa przybliża ich do unicestwienia wroga.
 
„Na skraju jutra” jest oparty na japońskiej powieści ilustrowanej „All You Need is Kill” Hiroshiego Sakurazaki. To opowieść o bohaterach, którzy w rytm strategii: „Żyj. Giń. Powtórz” muszą zrobić wszystko, aby ocalić siebie i innych.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy