bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Narodziny gwiazdy" od 14 grudnia w Kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia muzycznej opowieści o niezwykłym duecie pochodzącym z dwóch różnych światów, których połączyła płomienna miłość. „Narodziny gwiazdy” od 14 grudnia na ekranie kina Klaps.

On jest wypalonym już gwiazdorem country, który zmaga się z alkoholowym nałogiem i problemami zdrowotnymi. Ona dopiero odkrywa własny potencjał i stawia pierwsze kroki na estradzie. Razem są w stanie porwać publiczność, ale z czasem coraz trudniej będzie im grać w jednym tempie.

Piekielnie zdolna, choć niepewna siebie Ally (Lady Gaga) przypadkiem spotyka w barze gwiazdora country (Bradley Cooper). Mimo różnic zakochują się w sobie i postanawiają wyruszyć we wspólną trasę. Dla niej to uczucie stanie się inspiracją do artystycznej pracy, a także katapultą do wielkiej kariery. Dla niego - być może początkiem końca.

Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally. Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Ileż zależy w życiu od przypadku. Jackson, starzejący się i tym samym zbliżający się do końca swojej kariery muzyk country poznaje Ally. Ona też jest utalentowana muzycznie, ale bez większych nadziei na odniesienie sukcesu. Gdy jednak spędzą ze sobą więcej czasu okaże się, że ona zyska mentora, zaś on muzę. Czy może z tego wyjść udany związek?Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy