bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Non-Stop” w kinie Klaps od 21 marca


Trzymający w napięciu thriller „Non-Stop” podbija światowy box office. Czy najnowszy film z udziałem Liama Neesona spodoba się również limanowskim widzom? Okaże się już w najbliższym tygodniu.

W podniebnym thrillerze „Non-Stop” Liam Neeson wciela się w postać agenta rządowego Billa Marksa, który ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne – nużącą pracę biurową, tyle że w przestworzach. Jednakże transatlantycki lot z Nowego Jorku do Londynu będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na  szyfrowany telefon Marksa przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co 20 minut ginąć będzie kolejny pasażer. Wkrótce okaże się jednak, że stawka jest znacznie wyższa. Otoczony przez ludzi, którym z początku ufa, wliczając w to zaskakująco zaradną Jen Summers (Julianne Moore) oraz stewardessę Nancy (Michelle Dockery), Marks musi pokonać swe wewnętrzne demony oraz użyć wszelkich zdobytych przez lata umiejętności, by opanować sytuację. 13 000 metrów nad Atlantykiem, w pędzącej z prędkością 800 km/h maszynie, rozpoczyna się gra o życie 146 podróżnych. Jeden z nich jest nieuchwytnym zabójcą…

„Non-Stop” to nie tylko pełen napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji thriller, ale i historia człowieka poszukującego odkupienia. Jego twórcy mają zaś nadzieję, że widzowie „docenią ich starania i dadzą się porwać tej fantastycznej przygodzie. I nie przestaną latać”.

Zapraszamy!

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 
 

Partnerzy