bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Nowe przygody Aladyna” od 9 września w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia filmowej wersji przygód dzielnego Aladyna i jego przyjaciół. Tym razem francuscy twórcy wzięli na warsztat słynną baśń o magicznej lampie i chłopcu o złotym sercu i stworzyli czarodziejską mieszankę niesamowitych przygód i szalonego humoru dla wszystkich od 7 do 700 roku życia! „Nowe przygody Aladyna” od 9 września w kinie Klaps!


Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek. Niesieni ich niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz przeróżnej maści wezyrów i sułtanów. Poznajemy Aladyna, którego niektórzy mylnie biorą za Ali Babę, a także jego rapującego sługę, czyli wszechmocnego dżina we własnej osobie. Przede wszystkim jednak przeżywamy niezwykłe przygody mocno wzbogacone wyobraźnią niekompetentnych gawędziarzy.

Ta filmowa historia o Aladynie stworzona przez znakomitych komików nabiera zupełnie nowych barw nie tracąc nic ze swojego klasycznego uroku.

Zapraszamy!
 

Partnerzy