bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Nowości w kinie Klaps - „Thor: Ragnarok”, „Dwie Korony” i „Piła: Dziedzictwo” na ekranie od 27.10


Kino Klaps zaprasza do nowo otwartej sali przy ul. Łososińskiej 23, gdzie na czas przebudowy Limanowskiego Domu Kultury swoją siedzibę będzie mieć właśnie limanowskie kino. A w weekend otwarcia dwie premiery: „Thor: Ragnarok” oraz „Piła: Dziedzictwo”, a także historia życia o. Maksymiliana Kolbe – film „Dwie Korony”.


Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers – niesamowitym Hulkiem!

„Thor: Ragnarok” to kolejna odsłona trzeciej fazy filmowego uniwersum Marvela.
 

„Dwie Korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci. To film o niezwykłym człowieku, który oddał swoje życie aby uratować inne. To film o wizjonerze, którzy przekraczał granice ludzkich ograniczeń. Jego odwaga, wiara i przekonanie o potrzebie wielkiej misji czyniły go niezwykłym i wyjątkowym.

Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. Do udziału w nich zaproszeni zostali duchowni i świeccy, znawcy życia o. Maksymiliana. Jeden z nich, współwięzień z obozu w Auschwitz, Kazimierz Piechowski, wspomina, iż słowa, które wówczas usłyszał od Św. Maksymiliana Kolbe, przemieniły go i ukierunkowały duchowo na całe życie…
 

Jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy powraca w wielkim stylu.

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…
 


W weekend otwarcia promocyjne ceny biletów.

Zapraszamy!

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

 

Partnerzy